معرفی سایت(2)

سلام دوستان!

دیدن شگفتی های آسمان خیلی سخت است؟آِیاتابه حال سحابی هایا کهکشان های شگفت انگیزوزیبای آسمان راباکمک تلسکوپ های قدرتمنددیده اید؟اگرتصورمیکنیدبرای دیدن زیبایی های این اجرام مرموزمهمان درآسمان به یک تلسکوپ قدرتمنداحتیاج دارید خب چرا اقدام نمی کنید؟

میدانم!

یافتن یک چنین ابزارپیشرفته ای نیازمندهزینه زیادی است که مسلمابابودجه خیلی ازافرادوعلاقمندان به نجوم سازگاری ندارد.البته لازم هم نیست که برای رویت تمام اجرام آسمان ازابزارهای نجومی خاص وگرانقیمت استفاده کنید.چشمان شمایکی ازبهترین ابزارها برای رصدآسمان است.پیداکردن بسیاری از اجرام آسمانی به کمک چشم, آسان تر ولذت بخش تر است.

امابرای دیدن دقیق سحابی هاوکهکشان هاو یاسایراجرام ,نیازمند ابزارهای بسیارپیشرفته ای هستیم که بی شک همه ی افرادازوجودشان بهره مند نیستند.

اگرخوشحال میشویدبایدبگویم که شماحتی میتوانیدبااستفاده ازاینترنت هم شگفتی های آسمان رابه راحتی رویت کنید.

یک تلسکوپ اینترنتی میتواندبه راحتی رویای شمارااجابت کند!(باتشکرازدوست خوبم سجاد وآقای طباطبایی)

خودتان راازهیجان آشنایی باآسمان شب محروم نکنید!!

پ.ن:پدر ومادر عزیزم عازم سفرفراموش نشدنی حج هستند.شمادوستان اگرسوغاتی مادی یامعنوی میخواهیدحتمابهم اطلاع بدهید.اصلاتعارف نکنید :)

/ 43 نظر / 19 بازدید
نمایش نظرات قبلی
روی رد رویاها ...

همه چیز پشت ماه پنهان می شود ماه پشت چه کسی ؟ دم به دم ضرب می گیرد باران با ضرب اتگشت های تو بر روی پنجره و تو بارانی پوشیده از کنار من می گذری . دیوانگان جهان را جنون زدگان جهان را چه تفاوتی میان این دو است ؟ باید این را از تو پرسید که روز را آنطور که شب را مرور می کنی در اتفاق های بی هنگام در نگاه های بی بهانه در خنده های بی قرار و گریه هایی که از پشت لبت سر ریز می شود * * * نه هنگام آمدن است ونه هنگام رفتن چیزی میان این دو هر روز اتفاق می افتد که هنوز کسی به آن پی نبرده است چه شب ها چه روزها و چه ثانیه ها و دقیقه هایی که از بی قراری این ساعت مچی گذشته است تا به تو برسد چه فرقی می کند من به تو برسم یا تو به من فقط این را می دانم وقتی به هم می رسیم که جهان تمام شده است ..

سعید قدبیگی

اگه اهل تبادل لینکی منو با <پرسپولیسی وبلاگ>لینک کن اطلاع بده لینکت کنم[گل]

بیژن آریا

درود بر گرامی همدل. دلایل مخالفت من با احمدی نژاد. 1.اعطای برق وگاز مجانی به عراق در شرایطی که با قطعی برق و گاز در ایران،شاهد تلفات هم وطنانمان بودیم. 2.ساخت منازل مسکنونی رایگان در "کنیا" 3.ساخت مدرسه در لبنان 4.عقد قرارداد ننگین و شرم آور با روسیه و از دست دادن بخش بزرگی از دریای خزر. 5.کاشتن سیب زمینی در زمین های چغندر قند که درنتیجه موجب ورشکست شدن کارخانه های قندو شکر ایران ودرنهایت مجبور به وارد کردن قندوشکر از کشورهای همسایه شدیم. (نیاز کشور به شکر سالانه تنها۴٠٠هزارتن می باشدکه متاسفانه این دولت ۴٠٠٠٠٠٠تن شکر وارد کرده است) وشایدجالب تر باشد اگر بدانید که ایران باکمبود تفاله چغندر قند که برای تغذیه دام استفاده میشود روبه رو و مجبور به وارد کردن تفاله چغندرقند شده تا حتی حیوانات ماهم محصولات وارداتی نوش جان کنند. 6.درحالی که انبارهای برنجکاران ما پراز برنج ونیاز کشور در سال تنها۴٠٠هزار تن برنج است، این دولت در اقدامی عجیب از هندو پاکستان،١٢٠٠٠٠٠هزارتن برنج وارد کرده که طبق آمار جهاد کشاورزی ۵٠٠هزار تن برنج تولید داخل درانبارهای برنج کاران ذخیره و بی مشتری می باشد.

ققنوس

سلام مریم جان! از اینکه به وبلاگم سر زدی خیلی ممنون! راست میگی! گناه کردن های ما ساعت و دقیقه میزنه . نه روز! وبلاگم رو بروز کردم! خوشحال میشم همیشه بهم سر بزنی!

بیژن آریا

درود بر گرامی همدل. چهار گندکاری تازه احمدی نژاد.(لینک خبرها را می توانید در پایان مشاهده کنید) 1.سرود «ای ایران ای مرز پر گهر» به سبک احمدی نژاد (دراین سرود به جای"ای ایران ای مرز پرگوهر" با"ای دولت عشق و اقتدار ، ای به دشمن ستیزی طلایه دار" آغاز شده.( توهین آشکار به تاریخ ایران و سرود مقدس ای ایران) 2.سقوط 23 پله ای ایران در رتبه جهانی سلامت 3.تعطیلی خانه داستان نویسان و عکاسان (توهین به آزادی بیان و اندیشه و شخص هنرمندان) 4.رييس اتحاديه مشاوران املاك به جای حل مشکل مسکن گفت: اجاره‌نشين و خوش‌نشين باشید. آیا باز هم میخواهید به احمدی نژاد رای دهید؟؟ 1.لینک خبر. http://www.youtube.com/watch?v=om7BIAuX1RM&feature=channel_page 2.لینک خبر: http://asriran.com/fa/pages/?cid=72695 3.لینک خبر: http://asriran.com/fa/pages/?cid=72727 4.لینک خبر: http://www.rajanews.com/detail.asp?id=29435

مزدور

چرا بخش نظرات پست های جدید غیرفعاله؟