هدیه من به همه دوستان

به زودی یک سفر رایگان دیگه به دورخورشیدتموم میشه و زمین سیاره سبزو آبی مان دوباره ما را به یک سفرفضایی ٣۶۵ روزه خواهدبرد.

سال که نو بشه همه بهت کادو میدن!پول,لباس,کتاب...تاحالا که کسی به من کتاب کادو نداده اما من تادلتون بخواد کتاب هدیه دادم!

امروزهم اینعکسهای فوق العاده زیبارو به شمادوستانهدیه میدم.کادو جنبه پولی داره ولی هدیه معنوی.این تصاویرازبهترین عکسهایی است که من داشتم.خودم که این عکس هاروخیلی دوست دارم.امیدوارم شماهم خوشتون بیاد.

پیشاپیش سال نو برهمگی مبارک! امیدوارم سال جدید رو به کام خود واطرافیانتون شیرین کنید...

پ.ن:قول میدم لحظه تحویل همه شمادوستان خوبم رودعاکنم.شماهم من روفراموش نکنید...

/ 58 نظر / 21 بازدید
نمایش نظرات قبلی
علم الهدی

ممنو نم که به بنده لینک دادی منم حتما این کارو میکنم راستی اگه بشه همون علم الهدی بذارید

روی رد رویاها ...

گاه برای خواستن توانی نیست و گاه برای توانستن ، خواستنی وجود ندارد .... اما هر آنچه بخواهی...اکنون...نمیتوانی و هر چه را که بتوانی...اینک...نمیخواهی واین منم... http://bacheshatty.blogfa.com/

آناهیتا

سلام کوتوله جان سال نوت مبارک.[گل] امیدوارم امسال از همیشه آسمون پاک تری داشته باشی. اولین بار بود که به اینجا سر زدم. امیدوارم بیشتر فرصت پیدا کنم واسه کانکت شدن و سر زدن به شما. آسمونت پر ستاره [ماچ]

امیر

سلام سال جدید چیزی آپ نکردی استاد بازم خسته نباشی درضمن اگرمنظور نارنج اخریه اره بقیه پرتقاله

بیژن

درودبرگرامی همدل. دوست عزیزم درجوانی شادی کن تا درپیری افسرده نشوی. شادی چیزی میباشد که جوانان ما نیاز شدیدی به آن دارند. مدت هاست که ندیده ام کسی از ته دلش بخندد... امیدوارم تعطیلات به تو خوش گذشته باشه. سال خوبی را برایت آرزو می کنم. شادوپیروزباشی. بدرود.

محسن مرادی

سلام چند ورزه خیلی کم پیدایی ما منتظرتون هستیم امیدوارم که اتفاقی براتون نیافتاده باشه

رضاپارسی پور

اگر که تدبیری باشد در درک منطق هنر است... در هنر می شود نوای هستی را شنید معراج در این عرصه روی می دهد پروازی به فرازستان معنا! استاد شجریان [گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل] سلام...ممنونتم و منتظرت.

نصیرالدین جعفری

سلام. ما تبریک عید را به هم گفتیم ولی خب تکرارش هم خالی از لطف نیست. عید شما هم مبارک. من سوالی در مورد پدیده عدسی گرانشی نداشتم. مقاله ای بود که چند سال قبل نوشته بودم و گفتم که شاید برای شما هم جالب باشد. از لطف شما سپاس گذارم. ممنون که به وبلاگ من سرزدید.